Lajme flash

Video

Foto

Manastirliu: Aksion kombëtar për pastrimin e territoreve të spitaleve

Manastirliu: Aksion kombëtar për pastrimin e territoreve të spitaleve

“Me një aksion në të gjithë vendin, brenda 100 ditëve të para të qeverisjes, do të lirohen territoret e zaptuara nga ngrehinat dhe aktivitete gjithëfarësh brenda spitaleve publike”. Deklarata u bë sot nga Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Znj. Ogerta Manastirliu.
Shih foto galeri