Kabineti

Erjona Hoxhaj, Drejtore Kabineti

erjona.hoxhaj@shendetesia.gov.al

Mejvis Kola, Këshilltare

mejvis.kola@shendetesia.gov.al

Eriglisa Lami, Këshilltare

eriglisa.lami@shendetesia.gov.al

Alma Sulstarova, Këshilltare

alma.sulstarova@shendetesia.gov.al

Orjola Shahaj, Këshilltare

orjola.shahaj@shendetesia.gov.al

Enida Xhumari, Këshilltare

enida.xhumari@shendetesia.gov.al

Enzo Shijaku, Këshilltar

enzo.shijaku@shendetesia.gov.al